JIHOČESKÝ KRAJ

Mrazy sevřou jižní Čechy. Bude až minus 20 stupňů?Mrazy sevřou jižní Čechy. Bude až minus 20 stupňů?

JIŽNÍ ČECHY - Nejchladnější dny letošní zimy. Tak má vypadat víkend v Česku. Ledové dny budou s malou oblačností a větrem. Tím pocitová teplota bude nižší.

Bruslaři se snad konečně dočkají krás lipenské magistrályBruslaři se snad konečně dočkají krás lipenské magistrály

JIŽNÍ ČECHY – Na Lipně přituhuje, v noci teploty dosahují až 12 stupňů pod nulou a led na lipenském jezeře bude nad již brzo přístupný.

Vznikla petice na záchranu jelena, který napadl návštěvníka parkuVznikla petice na záchranu jelena, který napadl návštěvníka parku

JIŽNÍ ČECHY – Petice, která vnikla proti záměru Správy národního parku Šumava zvíře utratit, se šíří na internetu a v současnosti má přes 20 tisíc podpisů.


Na Kvildě došlo k napadení jelenem. Zvíře bude utracenoNa Kvildě došlo k napadení jelenem. Zvíře bude utraceno

JIŽNÍ ČECHY – V návštěvnickém centru na šumavské Kvildě dospělého člověka napadl jelen. Správa parku bude muset nejspíše zvíře, které životem ve výběhu ztratilo plachost, utratit.

Meteorologové varují před ledovkouMeteorologové varují před ledovkou

JIŽNÍ ČECHY – Od čtvrtečních (15.2.2018) večerních hodin do ranních následujícího dne bylo vydáno varování před ledovkou.

Až -30 stupňů bylo na Šumavě. Mrazy vystřídá sníh a pak déšťAž -30 stupňů bylo na Šumavě. Mrazy vystřídá sníh a pak déšť

JIŽNÍ ČECHY - Teploty hluboko pod bodem mrazu naměřili v noci ze středy na čtvrtek (15.2.2018) meteorologové. Na šumavské Jezerní teplota klesla na minus 28,4 stupně Celsia.


Strana 4 z 9
«« 2 3 4 5 6 »»