JIHOČESKÝ KRAJ

Babiš a Faltýnek jsou znovu poslanci vydáni policiiBabiš a Faltýnek jsou znovu poslanci vydáni policii

ČESKO - Poslanci v pátek (19.1.2018) vydali k trestnímu stíhání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO). O zbavení imunity poslanců požádala policie v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.

Varování meteorologů: sníh a silný vítr ochromí část ČeskaVarování meteorologů: sníh a silný vítr ochromí část Česka

JIŽNÍ ČECHY - Po úterní a středeční sněhové kalamitě se na Česko valí další sníh. Od čtvrtečního (18.1.2018) rána se navíc očekává silný vítr.

Prezidentské volby 2018. I Jihočeši volí prezidenta v přímé volběPrezidentské volby 2018. I Jihočeši volí prezidenta v přímé volbě

ČESKO - I v jižních Čechách probíhají v pátek 12.1. a v sobotu 13.1.2018 prezidentské volby. Obhájí post Miloš Zeman? Kdo postoupí do druhého kola z jeho vyzývatelů? Nebo bude prezident zvolen už v pr…


Úsek D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec je bez dálničního poplatkuÚsek D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec je bez dálničního poplatku

D3 - Dálniční úsek D3 Veselí nad Lužnicí sever – Bošilec (104. – 109. km) je od 1. ledna 2018 bez dálničního poplatku. Jihočeský úsek je jeden z pěti nových dálničních úseků v Česku bez poplatku.

První jihočeské miminko se narodilo v TábořePrvní jihočeské miminko se narodilo v Táboře

JIŽNÍ ČECHY - Prvním letošním dítětem narozeným v nemocnicích na jihu Čech je chlapec. Narodil se v porodnici nemocnice Tábor.

Prezident na Hradě jmenoval menšinovou vládu Andreje BabišePrezident na Hradě jmenoval menšinovou vládu Andreje Babiše

ČESKO - Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě ve středu (13.12.2017) jmenoval menšinovou jednobarevnou vládu Andreje Babiše (ANO).


Strana 6 z 9
«« 4 5 6 7 8 »»