JIHOČESKÝ KRAJ

V boji o prezidentské křeslo zůstalo devět kandidátůV boji o prezidentské křeslo zůstalo devět kandidátů

ČESKO - O prezidentský post bude bojovat devět kandidátů. Dohromady jich mohlo být dvacet, jedenáct potencionálních uchazečů ovšem bylo vyřazeno.

V rámci ochlazení může přijít i sníhV rámci ochlazení může přijít i sníh

ČESKO - V následujích dnech se bude ochlazovat, někde se teploty mohou dostat až k nule. Ve vyšších polohách by mohlo začít i sněžit.

Andrej Babiš má pověření k sestavení vlády. Bude nejspíš menšinováAndrej Babiš má pověření k sestavení vlády. Bude nejspíš menšinová

ČESKO - Miloš Zeman pověřil šéfa hnutí ANO Andreje Babiše sestavením vlády. Ten plánuje menšinový kabinet, pro který ale bude těžko shánět podporu. Avšak podle prezidenta se může spolehnout i na druhý…


Vichřice způsobila problémy na silnicích i železnicích. Zničené střechy a spadlé stromyVichřice způsobila problémy na silnicích i železnicích. Zničené střechy a spadlé stromy

JIŽNÍ ČECHY - Kromě silného větru trápí Českou republiku a jižní Čechy také zvýšené hladiny toků. To je způsobeno vydatnými přeháňkami.

Parlamentní volby 2017: Jak správně volit poslanceParlamentní volby 2017: Jak správně volit poslance

ČR /VOLBY 2017/ - V pátek 20. října 2017 od 14 hodin do 22 hodin a v sobotu 21. října 2017 od 8 hodin do 14 hodin se konají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Babí léto asi nedorazí. Počasí připomíná polovinu říjnaBabí léto asi nedorazí. Počasí připomíná polovinu října

ČESKO - Nová týdenní předpověď počasí příliš nepotěší. Doznívající léto kamsi zmizelo a počasí ovládl nastupující podzim.


Strana 8 z 9
«« 6 7 8 9 »»